Przejdź do głównej treści
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 300,00 zł
 
 
 
poniedziałek - piątek 08:00–16:00
Zamknij wyszukiwarkę Wyczyść Szukaj
Produkty w koszyku: 0. Zobacz szczegóły

Dziecięcy kask narciarski Cairn IMPULSE VISOR Junior 0606619 102 czarny

Wysokiej jakości kask narciarski Cairn z wbudowanym wizjerem zapewnia doskonałą ochronę, komfort i idealne dopasowanie podczas jazdy na stoku.

Przejdź do pełnego opisu
437,91 zł
Cena regularna: 475,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 439,99 zł

Ceny podane bez kosztów dostawy.

Wybierz wariant produktu:

Poszczególne warianty mogą różnić się ceną

Wybierz 51-53cm
szt.

Opis

Kask narciarski firmy CAIRN

model: 0606619 102

kolor: czarny

szyba: panoramiczna (S3), o przepuszczalności światła 8-18%  

 

Kask firmy Cairn to wysokiej jakości kask narciarski/snowboardowy zapewniający bezpieczeństwo, a zarazem wysoki komfort użytkowania - łączy w sobie gogle narciarskie i kask narciarski w jednym. Odpowiedni dla noszących okulary ponieważ jest na nie miejsce pod wizjerem. Wizjer o soczewce kat. 3.

Kask wykonany w solidnej konstrukcj IN-MOLD, która zapewnia trwałość i ochronę. Model ten posiada wymienną wyściółkę, która zapewnia idealną cyrkulację powietrza a nauszniki skutecznie ochronią uszy przed zimnem. Ochraniacz uszu w kształcie litery V umożliwia leprze dopasowanie do uszu i zwiększa komfort jazdy. Optimized Sound System podwyższa przepuszczanie dźwięków w trakcie korzystania z kasku. Dzięki innowacyjnemu systemowi Wheel Fit można precyzyjnie dopasować rozmiar za pomocą pokrętła z tyłu. Otwory wentylacyjne zabezpieczają przed przegrzaniem.

Idealny na niezapomniane dni na stoku; idealna równowaga pomiędzy ochroną, wagą i komfortem.

 

Szczegóły produktu:

  • skorupa In-Mold
  • system Wheel Fit
  • nauszniki i odpinana wyściółka
  • wyściełany pasek z klamrą
  • otwory wentylacyjne
  • zapięcie do gogli
  • certyfikat CE EN 1077
  • waga (g): 450g

Cechy produktu

  • Płeć Dziecięce
  • Producent Cairn
  • Kolor Czarny
  • Skala ściemnienia szyby kat.3 (8-18%)
  • Szyba Tak