Plecak Gregory JADE 153049/1552 granatowy 25L
Plecak trekkingowy Gregory Jade 25L to lekki i funkcjonalny model turystyczny z wentylowanym panelem VaporSpan, systemem hydracyjnym oraz pokrowcem przeciwdeszczowym, który zapewnia komfort, stabilność i wygodę podczas pieszych wędrówek i aktywności outdoorowych.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Opis
Plecak trekkingowy firmy GREGORY
model: JADE
kod produktu: 153049
kolor: 1552 MIDNIGHT NAVY
pojemność 25 L
Plecak firmy GREGORY to idealny towarzysz podróży dla aktywnych osób poszukujących lekkiego, ale jednocześnie funkcjonalnego plecaka turystycznego.
Wytrzymałe materiały zapewniają, że będziesz cieszyć się jego użytecznością przez wiele lat. Dodatkowo, plecak posiada powłokę DWR zapewniającą ochronę przed lekkim deszczem.
Wentylowany tylny panel VaporSpan z siateczki to specjalny panel na plecach, który pozwala na odpowiednia ich wentylacje oraz podparcie przenoszonego na plecach ciężaru.
Regulowane szelki wyściełane siatką strukturalną oraz miękki, regulowany pas piersiowy oraz biodrowy zapewniają stabilizację i komfort podczas długich wypraw.
Wewnętrzny rękaw hydracyjny z systemem mocowania SpeedClip pozwala na łatwy dostęp do płynów podczas aktywności fizycznej a boczne kieszenie na butelki wody są praktycznym rozwiązaniem dla tradycyjnych form nawadniania.
Zewnętrzne kieszenie, uchwyt do mocowania kijów trekkingowych sprawiają, że plecak ten jest wysoce funkcjonalny i dostosowany do różnych potrzeb podróżujących.
Pokrowiec przeciwdeszczowy to świetne zabezpieczenie przed niespodziewanymi opadami, które mogą zdarzyć się na szlaku.
Plecak JADE jest zaprojektowany tak, aby zapewnić Ci komfort i funkcjonalność podczas każdej wyprawy.
PARAMETRY TECHNICZNE:
- materiał: nylon z powłoką DWR
poliester z powłoką DWR; (40% z recyklingu)
- pojemność 25L
- wymiary: 53 wys. x 29 szer x 20 gł. cm
- Wentylowany tylny panel VaporSpan z panelami z siateczki, zapewniający odpowiednie podparcie przenoszonego na plecach ciężaru
- Wygodny, bezszwowy pas biodrowy zapobiega otarciom
- Duże, zamykane na zamek kieszenie na pasie biodrowym pomieszczą większość modeli telefonów
- Wyściełane pasy naramienne o gładkiej powierzchni, z komfortową, oddychającą siateczką zaraz przy skórze
- Wewnętrzna przegroda hydracyjna z systemem SpeedClip, kompatybilnym z bukłakami na wodę marki * Gregory (sprzedawane osobno)
- Bezpieczna, górna kieszeń na zamek zapewnia szybki dostęp do przechowywanych w niej rzeczy
- W pojemnych kieszeniach bocznych z elastycznej siateczki zmieszczą się nawet duże butelki z wodą
- Z przodu wycinana laserowo pętla służąca do zamocowania lampki
- System mocowania kijów trekkingowych z regulowanymi pętlami typu bungee oraz pętlami na dole
- Model zaprojektowano przy użyciu narzędzia do analizy produktowego cyklu życia, z wykorzystaniem m.in. poliestru z recyklingu, co obniżyło ślad węglowy o 25%
- W zestawie pokrowiec przeciwdeszczowy schowany w specjalnej kieszeni na zamek
Cechy produktu
- Producent Gregory
- Kolor Granatowy
- Pojemność 21-35 l