Plecak turystyczny Regatta Atholl II EU154 QDK 35L
Plecak trekkingowy Regatta to pojemny i wygodny model z systemem wentylacji, regulowanymi szelkami oraz pasem biodrowym, wyposażony w liczne kieszenie i elastyczne mocowania, zapewniający komfort i funkcjonalność podczas wędrówek oraz aktywności outdoorowych.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Opis
Plecak trekkingowy, turystyczny firmy REGATTA
model: ATHOLL II
kod produktu: EU154
kolor: QDK odcienie granatowego
pojemność: 35L
Popularny wśród wędrowców, 35-cio litrowy plecak Atholl jest znakomicie wentylowany, a zarazem pojemny - zmieścisz w nim podstawowy sprzęt campingowy i niezbędne ubrania.
Wykonany z trwałego materiału ze wstawkami siateczkowymi, umożliwiającymi swobodny przepływ powietrza.
Szelki na klatce piersiowej wraz z pasem biodrowym są regulowane, co pozwala na optymalizację obciążenia, dzięki czemu ciężar jest niesony przez nogi, a nie kręgosłup.
Guma mocująca na przodzie plecaka oferuje dodatkową przestrzeń na przemoczony sprzęt czy kurtkę. Podręczne suwaki usprawniają wyjmowanie i chowanie sprzętu.
Regatta – firma produkująca odzież sportową i turystyczną, założona w Wielkiej Brytanii w 1981 roku. Jedna z najpopularniejszych marek w tej branży, jej wyroby uważane są za produkty wysokiej jakości, nadające się do wykorzystania w ekstremalnych warunkach.
PARAMETRY TECHNICZNE:
- materiał: 100 % poliester
- wymiary: 55x31x21 cm
- pojemność: 35L
- usztywniane plecy
- pojemna komora główna
- w górnej części plecaka kieszeń zamykana na zamek
- 2 siatkowe, otwarte kieszenie boczne
- system elastycznych ściągaczy z przodu - możliwość przymocowania dodatkowych rzeczy
- profilowane szelki z regulacją długości
- regulowany pas piersiowy
- szeroki, regulowany pas biodrowy miękkimi wentylowanymi panelami
- uchwyt do przenoszenia w dłoni
- elementy odblaskowe
Cechy produktu
- Producent Regatta
- Kolor Niebieski
- Pojemność 21-35 l